סדנאות תיפוף סדנאות תיפוף

מעגל נשים תיפוף

סדנאות תיפוף לנשים

בעקבות מפגשים מדהימים וקסומים שזכיתי לקחת חלק בהם בקבוצות תיפוף לנשים,
הבנתי את היופי ואת העוצמה שבשילוב הזה- אישה ותוף, נשים וקצב.
אין הרבה מילים שיכולות להסביר את חוויית התיפוף במסגרת שכולה נשים, ובמה היא ייחודית כל כך על פני הרכבי תיפוף אחרים. צריך פשוט להיות שם כשזה מתרחש!

יותר מכל, אני מוכרחה להודות לנשות פסטיבל "יושבת בגנים" שהשאירו אותי עם חוויה שלא תישכח והעניקו לי בפשטות ובאמונה, מתנה לנשמה, שלא תסולא בפז.

אני רוצה גם להודות לקבוצות של תלמידותיי שנפגשות איתי באופן קבוע לתופף ולהתקדם יחד באוקיינוס האינסופי הזה שנקרא "מקצב". אתן מדהימות, מלמדות אותי הרבה יותר ממה שאני מלמדת אתכן. העמוד הזה באתר מוקדש לכן!

מעגל תיפוף לנשים בלבד

סדנא זו מתאימה במיוחד לערבי- נשים ולאירועים במסגרות המיועדות לנשים בלבד.
הסדנא מתאימה ל-10 עד 70 נשים, מגילאי 18 עד 128.
אורך מומלץ- 45 דקות עד שעה וחצי.
אנו יושבות על כיסאות המסודרים במעגל, כל אחת מקבלת דרבוקה, כאשר אני מלמדת מקצבים בסיסיים שהולכים ומשתכללים ככל שמתקדמת הסדנא. התיפוף הקבוצתי משלב אלתור חופשי, אישי וקבוצתי, אלתור מובנה , תיפוף עם מוזיקת רקע יפיפיה ומשחררת ועוד אמצעים שנבצר ממני לגלות בשלב זה. מעבר לפן החוויתי, ניתן לשלב בסדנא גם פן לימודי תוך לימוד טכניקת התיפוף המקצועית, עבודה על מקצבים מורכבים יותר, ומיומנויות לפיתוח חוש קצב.

בנוסף, ההמלצה שלי, במיוחד להרכבי נשים, היא סדנת תיפוף אינטרוספקטיבית- בין זרימה לחסימה. סדנא זו, מעבר לחוויה המופלאה, כוללת גם חלק שני בעל אופי של הרצאה דינאמית או שיחה עם המשתתפות, שבו אנו דנות בהיבטים הפסיכולוגים והנפשיים של חוויית התיפוף בה השתתפנו זה עתה.

קבוצת תיפוף לנשים בכמה מפגשים:

מסגרת זו מיועדת לקבוצת משתתפות (בין חמישה לחמישה-עשר משתתפות) הנפגשות על בסיס קבוע. קבוצת התיפוף משלבת חוויה אינטואיטיבית של תיפוף קבוצתי מונחה, עם לימוד מקצועי של עקרונות התיפוף בדרבוקה. מספר המפגשים ותדירותם נתונים לבחירתכן:
בין שלושה לעשרה מפגשים, על בסיס חד יומי, חד שבועי, דו שבועי או חודשי.
אורך מומלץ: 60 דקות למפגש.

שימי לב!

קבוצות תיפוף לנשים בדגש על לימוד דרבוקה באופן מקצועי, נפגשות לאורך כל השנה על בסיס שבועי, באזור ירושלים. אם את מעוניינת להצטרף לקבוצה מסוג זה, את מוזמנת ליצור איתי קשר בהקדם האפשרי, לפני שיהיה מאוחר מדי להצטרף :)


צרו קשר עכשיו!
אל תפספסו את ההזדמנות המדהימה, מלאו את הטופס וקבלו מיד הצעת מחיר!
שם:
טלפון:

או התקשרו ל:
0544-858024