סדנאות תיפוף סדנאות תיפוף

אוריה מבורך

קצת על עצמי

שלום לכם!
שמי אוריה, בת 34. את הקריירה המוסיקלית שלי התחלתי בגיל שנתיים, ביום שבו קיבלתי במתנה תוף דרבוקה זעיר וקסילופון. לאחר כמה שנים הקסילופון הוחלף בפסנתר, ותוף הדרבוקה הזעיר גדל אף הוא למימדי דרבוקה אמיתית. מאז ועד היום שתי אהבות חיי , הדרבוקה והפסנתר, מלוות אותי לכל מקום.
אני מתמחה בסגנונות נגינה שונים: החל ממוסיקה קלאסית דרך רוק וגא'ז מן האופק המערבי, וכלה במוסיקה ערבית, ויהודית מסורתית, מן האופק המזרחי. זכיתי להופיע במסגרות שונות ובהרכבים מיוחדים, שתרמו לי רבות להתפתחות האישית והמוסיקלית.
במיוחד מושכים אותי ההיבטים הנפשיים-רוחניים הנקשרים לחוויה מוסיקלית.
כיום יש לי תואר ראשון במוסיקה ותואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר אילן, ובימים אלו אני שוקדת על דוקטורט בנושא מגדר, יהדות ופילוסופיה, באונ' בבר אילן.
למרות שאת שני התארים הראשונים שלי, מוסיקה ופסיכולוגיה,
למדתי בנפרד זה מזה, ניסיתי תמיד לשלב בין שני התחומים, ולבחון את האספקטים הפסיכולוגיים של ההתרחשות המוסיקלית. כיום יש המון חומר מחקרי בנושא. תוך כדי מחקר אישי שלי שבחן את החוויה הפסיכולוגית של התיפוף, גיליתי המון דברים מעניינים, ואני משלבת אותם ומיישמת אותם בסדנאות התיפוף שאני מעבירה. יש לי גם סדנא מיוחדת שמוקדשת לנושא הזה, שנקראת- "זרימה מול חסימה".

פסנתר בסגנון ג'אז למדתי אצל אבי אדריאן, פסנתרן בחסד עליון, שיותר מכל לימד אותי כיצד להיות "מעורבת" בנגינה מתוך כנות וביטחון, במקום להתבונן על עצמי מבחוץ.
דרבוקה למדתי אצל קובי הגואל, פרקשניסט-על, שיותר מכל לימד אותי לעבוד עם הראש, אבל לסמוך רק על הלב.

בשנים האחרונות אני עוסקת בהוראת נגינה בדרבוקה ובפסנתר , הדרכת חוגי מוסיכיף לגיל הרך, הדרכת קבוצות תיפוף לילדים ונוער, קבוצות תיפוף לנשים, קבוצות תיפוף משפחתיות, הדרכת קבוצות תיפוף והרכבים מוסיקליים למטרת הופעות, הקלטות לפרוייקטים מוסיקליים פרטיים, הדרכת סדנאות תיפוף לקהל הרחב, והדרכת השתלמויות בתחום החינוך (תוכלו למצוא אותי במאגר המרצים של משרד החינוך). בין השאר השתתפתי באירועים ובפסטיבלים כמו פסטיבל הכליזמרים בצפת, פסטיבל "היושבת בגנים" בבית שאן, פסטיבל ה"עפיפוניאדה" בפני-קדם, ועוד.
בין תלמידי נמנים יונתן, בן שלוש וחצי, ורחל, בת 75.

אם ברצונכם להכיר פרוייקט נוסף שלי שעוסק בתרבות הפוסטמודרנית, אתם מוזמנים בשמחה לבקר באתר של מכון אפרכסת.

זו ההזדמנות שלי להודות מעומק הלב לכל התלמידים והתלמידות, ולמשתתפי הסדנאות שזכיתי להיפגש עמם, שלימדו אותי יותר מכולם על יסודות התיפוף ויסודות האהבה.

תודה מקצב לב! :-)


צרו קשר עכשיו!
אל תפספסו את ההזדמנות המדהימה, מלאו את הטופס וקבלו מיד הצעת מחיר!
שם:
טלפון:

או התקשרו ל:
0544-858024