סדנאות תיפוף סדנאות תיפוף

סדנת תיפוף ערב גיבוש

סדנאות הפעלות ואירועים >> אירועים וחוגי בית

סדנאות התיפוף מתאימות למגוון הקשרים. לחצו על הקישור עם שם הסדנא ותקבלו פירוט על הסדנא הספציפית שמתאימה לאירוע שלכם.

……..אירוע גדול באולם סגור או בגן פתוח:

כאשר מדובר באירוע גדול, המתקיים באולם או בגן אירועים, האפשרות המומלצת היא "מעגל דרבוקות" ,שמתאים לכל גיל. מעגל הדרבוקות הינו בעל אופי דינאמי: המשתתפים מתחלפים וכל אחד מקבל הזדמנות להיות חלק מההתרחשות הקצבית!

אירוע מצומצם יותר, בבית , באולם סגור, או בחצר:

כאשר מדובר ביומולדת, מסיבה, בת מצווה, בר מצווה וכדומה, והאירוע אינו עולה על כמה עשרות משתתפים, האפשרות המומלצת היא "סדנת תיפוף חווייתית" או "סדנת תיפוף חוויתית-לימודית". הסדנאות מתאימות ל-10 עד 70 משתתפים מגיל שש עד מאה עשרים.

ניתן לחלק את משתתפי האירוע לשתי קבוצות, ולערוך שתי סדנאות בזו אחר זו.

חוג בית, המעוניין בסדנא חד פעמית:

כאשר מדובר בחוג בית המונה עד 70 משתתפים, ומעוניין בסדנא חד פעמית, האפשרויות המומלצות הן : "סדנת תיפוף חווייתית" , שבה הדגש על החוויה הקצבית הקבוצתית , "סדנת תיפוף חווייתית לימודית" שבה ישנו גם דגש על לימוד מקצועי בסיסי של תיפוף בדרבוקה,
או "סדנת תיפוף אינטרוספקטיבית- בין זרימה לחסימה".
לסדנא זו, מעבר לחוויה המופלאה, ישנו חלק שני בעל אופי של הרצאה דינאמית או שיחה עם המשתתפים, שבו אנו דנים בחוויית התיפוף בה השתתפנו זה עתה, בהקשר הפסיכולוגי שלה. החלק השני של סדנא זו פונה אל הצד האינטלקטואלי, ומתאים גם לקהל אקדמאי.

חוג בית, המעוניין בסדנא רב פעמית:

כאשר מדובר בחוג בית המונה בין חמישה משתתפים לשלושים משתתפים, ומעוניין בסדנא רב פעמית, האפשרות המומלצת היא "סדנת תיפוף בכמה שלבים" . סדנא זו כוללת בין שלושה מפגשים לעשרה, נתון לבחירתכם.

חזרה לעמוד הסדנאות הראשי


צרו קשר עכשיו!
אל תפספסו את ההזדמנות המדהימה, מלאו את הטופס וקבלו מיד הצעת מחיר!
שם:
טלפון:

או התקשרו ל:
0544-858024